Služby

 Tvorba webových stránek – vytvářím webové stránky postavené na redakčním systému WordPress ušité na míru klientovi. Internetové stránky vychází z grafického návrhu, který vytvoří grafik. Proces tvorby webových stránek v sobě zahrnuje vytvoření grafického návrhu podle zadání, úpravy návrhu, zřízení webhostingu a domény a naprogramování webových stránek. Vytvářím také webové stránky na redakčních systémech Joomla, Anchor CMS a Contao.

 Responzivní webdesign – tvořím i weby optimalizované pro mobilní zařízení. Webové stránky jsou vytvořené podle zásad responzivního designu. Responsivní design umožní plnohodnotné a pohodlné zobrazení webových stránek ve webových prohlížečích v desktopech, mobilních telefonech i na tabletech.

 Tvorba responzivních newsletterů pro mailingové kampaně – vytvářím grafické emaily v jazyce HTML. Emaily vytvořené v HTML se využívají pro mailingové kampaně. Graficky zpracovaný email s nabídkou vašich nejnovějších produktů nebo novinek z vaší firmy rozešlete s mojí pomocí všem svým klientům a odběratelům vašeho newsletteru a efektivně tím podpoříte prodej vašich produktů nebo služeb. Emaily optimalizuji pro všechny nejpoužívanější emailové služby, které podporují technologie pro tvorbu newsletterů

 Tvorba e-shopů – vytvářím prodejní eshopy postavené na e-commerce systémech PrestaShop a OpenCart.

 Optimalizace webových stránek pro vyhledávače (SEO) – optimalizuji  webové stránky i eshopy pro vyhledavače. Optimalizace přinese zlepšení pozice webových stránek nebo eshopů ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz. Lepší pozice ve vyhledávačích přináší výrazný nárůst návštěvnosti webu a eshopu a tím i zvýšení prodeje nabízených výrobků nebo služeb. S nárůstem množství webových stránek na internetu narůstá nutnost optimalizace pro vyhledávače. Zaměřuji se na optimalizaci offpage i onpage faktorům, detekci duplicitních textů, odstranění škodlivých zpětných odkazů i na UX design.

 Linkbuilding – vytvářím webům kvalitní a pestrý odkazový profil pomocí moderních metod linkbuldingu. Získávám kvalitní zpětné odkazy z hodnotných webů a odstraňuji nežádoucí odkazy, které snižují návštěvnost.

 Analýza klíčových slov pro vyhledávání – analyzuji klíčová slova, která se vztahují k vašim produktům a službám a na jejich základě vytvářím optimalizované kampaně. Správná klíčová slova jsou nezbytná pro veškeré aktivity vedoucí ke zvýšení návštěvnosti.

 Zlepšení přístupnosti webu – konzultuji s klienty změny nezbytné ke zlepšení přístupnosti webu, aby byl uživatelsky přátelský a plnil svoji funkci.

 Copywriting – píšu originální optimalizované texty pro webové stránky i pro eshopy. Vytvářím produktové texty k vašim produktům nebo službám i PR články odkazující na váš web. Odborné texty jsou jedním ze stěžejních prvků offpage faktorů optimalizace pro vyhledávače.

 Tvorba grafických materiálů – ve spolupráci se zkušenými grafiky zajišťuji tvorbu reklamních a grafickým materiálů – firemních log, letáků, bannerů, ikon, infografik a dalších grafických a designových prvků.

  Budování brandu v online prostoru – vytvářím pojem o vaší obchodní značce na internetu a na sociálních sítích. Propaguji a vytvářím dobré jméno značkám na internetových stránkách, v diskuzích, v recenzích, v hodnocení, na PR webech, na Facebooku, na Google+, na Twitteru i na YouTube.

 PPC reklama – zajišťuji PPC reklamu na Facebooku, na Seznamu, na Googlu i na Heuréce

 Správa sociálních sítí –  spravuji profily vaší firmy na Facebooku, na Google+ i na Twitteru. Vytvářím pravidelně nové příspěvky s cílem zvýšit návštěvnost vašeho webu i posílit pojem o vaší firmě ve společnosti.

 Programování desktopových aplikací v C# a C++ – outsourcing

Navrh_webovych_stranek__tvorba_webovych_stranek_Praha