Tvorba webových stránek Humpolec

Jsem programátor webových stránek – webový vývojář a vytvářím moderní a vizuálně atraktivní webové stránky pro firmy, organizace, živnostníky i soukromé osoby v Humpolci a v širokém okolí. Bydlím a pracuji v Humpolci na Vysočině.

Internetové stránky vytvářím především v redakčním systému WordPress, kterýje nejrozšířenějším systémem pro tvorbu webů a který umožňuje uživatelům webových stránek editaci obsahu (změny textů a fotografií, přidávání novinek).

Webové stránky, které vytvářím jsou optimalizované pro prohlížení i na tabletech a mobilních telefonech, jsou tedy tzv. responzivní.

Při návrhu webu kladu důraz na moderní vzhled webových stránek a především o vysoký konverzní poměr – webové stránky musí přehledným způsobem prezentovat nabízený produkt nebo službu a navést uživatele k zakoupení produktu či objednání služby.

Vytvářím webové stránky za spravedlivé ceny, které odpovídají odvedené práci a při poskytování svých služeb zohledňuji i regionalitu.

Mám více než 6 let zkušeností, během kterých jsem vytvořil stovky webových stránek a projektů pro firmy z České republiky, Německa, Švýcarska, Velké Británie, Rakouska, Švédska, Belgie, Francie, Lichtenštejnska či Slovenska. V menší míře jsem spolupracoval i s klienty z USA, Austrálie, Indie, Spojených arabských emirátů, Filipín, Číny, Gruzie, Ruska.

Na vyžádání Vás rád zašlu moje nejnovější referenční projekty.

Kontaktujte mě pro nezávaznou poptávku.

E-mail: pavelka1989@gmail.com
Tel.: +420 731784984

tvorba-internetovych-stranek-humpolec